Kapat
ÜYE GİRİŞ EKRANI
E-Posta Adresiniz :
Şifreniz :
Üyelik Formu
E-Posta Adresiniz :
*
Şifreniz :
*
Adınız :
*
Soyadınız :
*
Bundera Kalp Şeklinde Duvar Akvaryumu
Bundera Kalp Şeklinde Duvar Akvaryumu
Ürün Bilgileri / Özellikleri

Duvara monte edilen minivarium ile güzel bir dekora sahip olmanın yanında, dinlendirici bir hobi sahibi de olabilirsiniz.

Ürün arkasındaki resim çentikleri sayesinde, akvaryumun arkasına resim yerleştirebilirsiniz.

Kolayca temizlenir, bakım kolaydır

Sevdiklerinize hediye edebileceğiniz harika bir armağan!

Şeffaf akrilik malzemeden üretilmiştir, sağlam ve kırılmaya dayanıklıdır

1800cc su kapasitelidir

Bundera Kalp Duvar Akvaryumu Ölçüleri :
Ölçüler: 23 x 25 cm
Kalınlık: 3mm

Paket içeriğinde 1 adet boş akrilik akvaryum bulunmaktadır, balıklar ve aksesuarlar dahil değildir.

Bundera Duvar Akvaryumunda Balık Bakımı
Yem olarak her yerde bulabileceğiniz granül yemler uygundur. Su bitkileri duvar akvaryumunda büyütmeye uygun değildir fakat akvaryumcularda bulabileceğiniz 4-5 tane su mercimeğini duvar akvaryumunda yetiştirebilirsiniz. Ayrıca yapay dekor bitki ile güzel renksiz kum veya taş kullanabilirsiniz.. Renkli kum ufak akvaryumlarda balıkları kolayca zehirleyebilir. 
 
Duvar akvaryumunu her hafta düzenli olarak temiz suyla yıkamalısınız.. Kesinlikle kimyasal temizleyici kullanmayın, bulaşıcı hastalık gibi durumlar haricinde akvaryumunuzu bol duru suyla temizleyin.Akvaryumunuzu yıkadıktan sonra dinlenmiş içme suyu ile doldurun. Balıklarınızın daha uzun ömürlü olması için seranın siporax gibi akvaryumculardan temin edebileceğiniz bazı su düzenleyicileri kullanabilirsiniz.. Bu tip ilaçları akvaryumunuzda 2 haftada bir 1 damla kullanabilirsiniz.
 
Bundera Duvar Akvaryumu Balık Seçimi
Duvar akvaryumu 1 yada 2 adet balık için idealdir, balık sayısının artması yaşama şanslarını düşürür. Ufak boyutlu hızlı büyümeyen ve ısıtıcı gerektirmeyen balıkları seçmelisiniz. Duvar akvaryumunda bakabileceğiniz en ideal balık türü betta balıklarıdır. Betta balıkları tropikal iklimli pirinç tarlalarındaki küçük su birikintilerinde yaşayan dayanıklı ve güçlü bir balık türüdür. Eğer akvaryumunuza iki balık birden koyacaksanız 2 bettanın da erkek olmamasına dikkat edin eğer ikiside erkek olursa birbirlerini parçalarlar.
 
 

 

Diğer Ürünler
Tadilattayız
Tadilattayız
1,00 TL
Bundera Copyright © 2011 - 2018 Yazılı ve Görsel Tüm Hakları Saklıdır.
KAYNAK:Türkiyenin Haber Sitesi